Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE PARADE Handgesigneerd
Tineke Dijkstra - Foto, Bus I - Ingelijst
Jan Cremer - Ik, Jan Cremer, zeefdruk (netjes ingelijst)
Janus Nuiten - Olieverf op doek, Portret
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.