Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986
Pierre Henri Jacquot - zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Rheinland-Pfalz, Duitsland |
Starttijd | 31-7-2017 om 16:49 |
Eindtijd | 1-8-2017 om 10:58 |