Eddy Gheress - Knielend paard - Verkocht

Eddy Gheress - Knielend paard kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Eddy Gheress - Knielend paard kopen? Bied vanaf 65!Eddy Gheress - Knielend paard kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  JohannavanDijk

Lid sinds 2018
8 verkochte items
  • Eddy Gheress (1944)
Jaartal1978
TechniekHout/Linosnede
StijlAbstract
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/25

Subtiel werk van Gheress opgeplakt op karton. Knielend paard.
Bij ophalen krijgt u het passe partout erbij.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-01-2020 om 11:39
Eindtijd:28-04-2020 om 15:25
jansjens
28 apr. / 12:30
€ 65