Edith Cammenga - ARCADIE

Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!
Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!
  • Edith Cammenga (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2020
TechniekEts
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Uit de serie: pastoraal
4/20

Ets/aquatint op etspapier
Gedrukt op de  drukpers van Mesdag
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Elsloo fr, Nederland
Binnen Nederland € 6,95
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Edith Cammenga (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Art-chauvet
Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
12 cm
12 cm
Starttijd26-5-2021 om 12:27
Eindtijd29-5-2021 om 20:51
Openingsbod € 23
ObjectlocatieElsloo fr,  Nederland