5. Edith Cammenga

Edith Cammenga (1958)

4 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Edith CAMMENGA

Schilder, beeldhouwer, installatiekunstenaar

Geboren te Alphen aan den Rijn in 1958.

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Edith Cammenga - Grote expressionistische Gem.Technk. Voorstelling met figuren - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!

Edith Cammenga - Grote expressionistische Gem.Technk. Voorstelling met figuren - gesigneerd

Geplaatst doorartpointamsterdam

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Edith Cammenga - ARCADIE kopen? Bied vanaf 23!

Edith Cammenga - ARCADIE

Geplaatst doorArt-chauvet

Jaartal2020
TechniekEts
Afmetingen12 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Edith Cammenga - Daphne kopen? Bied vanaf 65!

Edith Cammenga - Daphne

Geplaatst doorArt-chauvet

Jaartal2020
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst