Eduard Houbolt - MEISJES PORTRET van EDUARD HOUBOLT - Verkocht

MEISJES PORTRET van EDUARD HOUBOLT kopen? Bied vanaf 120!

MEISJES PORTRET van EDUARD HOUBOLT kopen? Bied vanaf 120!MEISJES PORTRET van EDUARD HOUBOLT kopen? Bied vanaf 120!
  • Eduard Houbolt (1885-1954)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

EDUARD HOUBOLT

MEISJE

OLIEVERF OP KARTON IN DE MAAT 29 X 39 CM

GESIGNEERD RECHTS MIDDEN en 1912 / ZIE FOTO

IN ANTIEKE LIJST IN DE MAAT 40 X 50

SCHILDERIJ IS IN GOEDE STAAT

LIJST HEEFT DIVERSE SCHADE en wordt gratis meegeleverd

Kleine meesters hebben grote toekomst