Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 23 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 37 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Schitterende kleuren houtsnede van Elfriede Jungk (Berlijn 1889 - 1954). Bijpassende eiken lijst en prachtig linnen passepartout. Alles in zeer goede staat. De kleuren hebben nog dezelfde helderheid als op de dag dat dit kunstwerk tot stand kwam. Naar alle waarschijnlijkheid kleine oplage. Geen oplage vermeld. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.