Sfeervol landschap met boerderij, olieverf op paneel (50x40 cm), linksonder gesigneerd E.S. Posthuma en gedateerd (1951). De signatuur zit deels achter de prima houten lijst (59x49 cm).
Info: Posthuma, Elizabeth Susanna (‘Elisabeth’); geboren Vries (Dr.) 26 april 1907, overleden Den Haag 16 september 1959. Woonde en werkte o.m. in Rome, Rheden (Velp) tot 1957, daarna in Den Haag. Leerlinge van de Academie ‘Minerva’ te Groningen, van G. Westermann te Amsterdam en van de Academie ‘Kunstoefening’ te Arnhem. Schilderde, aquarelleerde en tekende landschappen (w.o. bossen, gezicht op Arnhem, gezicht op Rheden) en bloemen.
Het schilderij wordt aangetekend en goed verpakt verstuurd met PostNL.