Elizabeth de Vaal - 12 FLYBIRD # genmebgde techniek, 1978, zeer goed

Elizabeth de Vaal - 12 FLYBIRD # genmebgde techniek, 1978, zeer goed kopen? Bied vanaf 275!
Elizabeth de Vaal - 12 FLYBIRD # genmebgde techniek, 1978, zeer goed kopen? Bied vanaf 275!Elizabeth de Vaal - 12 FLYBIRD # genmebgde techniek, 1978, zeer goed kopen? Bied vanaf 275!Elizabeth de Vaal - 12 FLYBIRD # genmebgde techniek, 1978, zeer goed kopen? Bied vanaf 275!Elizabeth de Vaal - 12 FLYBIRD # genmebgde techniek, 1978, zeer goed kopen? Bied vanaf 275!
  • Elizabeth de Vaal (1950)
Jaartal1978
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar : Elizabeth de Vaal
titel : 12 Flybird
jaar: 1978
techniek: Gemengde techniek
afmetingen : 100 x 70 cm.
gesigneerd: Elizabeth de Vaal

Elizabeth de Vaal (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  silkart
FA. (8 )

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
100 cm
70 cm
Starttijd:24-08-2022 om 16:05
Eindtijd:04-09-2022 om 19:44
Openingsbod € 275
ObjectlocatieLeidschendam,  Nederland