ELLA FORT Kleurenlitho PRINTEMPS Handgesigneerd

ELLA FORT Kleurenlitho   PRINTEMPS  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Andere items

ELLA FORT Kleurenlitho   PRINTEMPS  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!ELLA FORT Kleurenlitho   PRINTEMPS  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Ella Fort

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Ella Fort
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig Kleurenlitho van Ella Fort

Afmeting blad  40x30 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 390ex

Verzendkosten 10 euro in ned  15 euro in belgie

Ella Fort

FA. (33)

1816 verkochte items

Dit item is verkocht voor 3,00

Starttijd:12-12-2015 om 09:49
Eindtijd:18-12-2015 om 09:49

Biedingen (2):

herman1951
12 dec. / 14:58
€ 3
11556
12 dec. / 10:24
€ 1