Ellen Urselmann - Colourfull

Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!
Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!Ellen Urselmann - Colourfull kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
  • Ellen Urselmann (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: 45/999.
Wordt zorgvuldig verpakt en  verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Ellen Urselmann (1941)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1463 verkochte items
21 cm
28 cm
Starttijd:23-06-2022 om 22:56
Eindtijd:30-06-2022 om 21:11
Openingsbod€ 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland