Elma van Haren - Argonauten - Verkocht

Elma van Haren - Argonauten kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Elma van Haren - Argonauten kopen? Bied vanaf 125!Elma van Haren - Argonauten kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1092)
  • Elma van Haren (1954)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1991
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen82 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai origineel werk in gemengde technieken van kunstenaar Elma Van Haren. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post. Als u het opkomt halen dan komt er een passe partout bij.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen

Elma van Haren (1954)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
58 cm
82 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-01-2021 om 14:28
Eindtijd:23-01-2021 om 13:14
eggman
23 jan. / 09:40
€ 100