Elma van Haren - zonder titel

Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Elma van Haren - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Elma van Haren (1954)
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen82 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend. Vel heeft vouwtje hoek en lichte vlekjes onderkant vel, zie foto's.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Elma van Haren (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
69 cm
82 cm
Starttijd:27-10-2022 om 23:31
Eindtijd:05-11-2022 om 22:42
Openingsbod € 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland