Els Amman - Olie verf op doek

Els Amman - Olie verf op doek kopen? Bied vanaf 500!
Els Amman - Olie verf op doek kopen? Bied vanaf 500!Els Amman - Olie verf op doek kopen? Bied vanaf 500!Els Amman - Olie verf op doek kopen? Bied vanaf 500!
  • Els Amman (1931-1978)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 79 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig – groot – schilderij in fraaie lijst

Els Amman (Leiden, 4 september 1931 – Groningen, 4 augustus 1978) was een Nederlands kunstschilder, tekenaar, graficus en collagist. Ze werd bekend door haar kleurrijke "rolling paintings" in de traditie van Hendrik Werkman. Zij was de buitenechtelijke dochter van graficus Arend Hendriks.[1]

Amman liep school bij onder andere Paul Citroen, studeerde aan de Haagse Koninklijke Academie (1950). Ze werd gedurende haar loopbaan aangemoedigd door de directeur van het Groninger Museum, Jos de Gruyter. Haar werk wordt vooral in Groningen verzameld. In de gemeentelijk collectie neemt haar werk een opvallende plaats in. Het Centrum voor Beeldende Kunst stelde in 1993 haar werk tentoon in de serie "De klassieke Groningers".
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Haren, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Els Amman (1931-1978)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  hg-art
Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items (2)
85 cm
65 cm
79 cm
59 cm