Elva - Amsterdamse gracht - Verkocht

Elva - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 75!
Elva - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 75!Elva - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 75!Elva - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 75!
  • Elva (1970)
Jaartal2021
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf  en inkt over giclee op papier , ingelijst.

De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
Techniek op grens expressieve en impressionistische schilderijen,
met zijn eigen unieke stijl.

Certificaat zit erbij.

Perfect

Elva (1970)

PoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
50 cm
40 cm
39 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 78,20 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 14:23
Eindtijd:20-09-2022 om 09:45
kpeek
20 sep. / 08:29
€ 68