Elva Polyakova - Oktober in Amsterdam - Verkocht

Elva Polyakova - Oktober in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!
Elva Polyakova - Oktober in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!Elva Polyakova - Oktober in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!Elva Polyakova - Oktober in Amsterdam kopen? Bied vanaf 65!
  • Elva Polyakova (1970)
Jaartal2021
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf  en inkt over giclee op papier , ingelijst.

De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
Techniek op grens expressieve en impressionistische schilderijen,
met zijn eigen unieke stijl.

Certificaat zit erbij.

Perfect

Elva Polyakova (1970)

PoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  elen
FA. (21)

469 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
40 cm
39 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-10-2022 om 22:25
Eindtijd:28-11-2022 om 15:34
ajamartina
gisteren / 14:36
€ 65