Elva Polyakova - Wester kerk in Amsterdam - Verkocht

Elva Polyakova - Wester kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
Elva Polyakova - Wester kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Elva Polyakova - Wester kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Elva Polyakova - Wester kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!Elva Polyakova - Wester kerk in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!
  • Elva Polyakova (1970)
Jaartal2021
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 39 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf  en inkt over giclee op papier , ingelijst.

De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
Techniek op grens expressieve en impressionistische schilderijen,
met zijn eigen unieke stijl.

Certificaat zit erbij.

Perfect

Elva Polyakova (1970)

Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  elen
FA. (20)

489 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
50 cm
40 cm
39 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2023 om 21:26
Eindtijd:26-01-2023 om 21:56
BartNL
26 jan. / 17:22
€ 75