Elva - Prinsen gracht in Amsterdam - Verkocht

Elva - Prinsen gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 79,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Elva - Prinsen gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!Elva - Prinsen gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!Elva - Prinsen gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!Elva - Prinsen gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!Elva - Prinsen gracht in Amsterdam kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  elen
FA. (20)

423 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Elva (1970)
Jaartal2021
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 39 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf  en inkt over giclee op papier , ingelijst.

De kunstenaar zoekt de emotie van licht en beweging.
Techniek op grens expressieve en impressionistische schilderijen,
met zijn eigen unieke stijl.

Certificaat zit erbij.

Perfect

Elva (1970)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

423 verkochte items
50 cm
40 cm
39 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 79,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-05-2022 om 20:32
Eindtijd:24-05-2022 om 20:08
Biedingen (2)
15_Remko
24 mei / 20:02
€ 69
kascha24
24 mei / 17:07
€ 59