Emanuel van der Ven was een schilder behorend tot de Larense School. Geboren in ´s Hertogenbosch, gestorven te Laren.
Ik schat het werk gemaakt tussen 1900 en 1944 . Vlak bij ´s Hertogenbosch liggen de Drunense Duinen, een prachtig natuurgebied. Als hij het werk daar gemaakt heeft zou het ook ouder kunnen zijn.
Het werk zou schoongemaakt moeten worden, om het wat helderder te krijgen. Lijst heeft lichte beschadigingen.
Gesigneerd met : E. van der Ven rechtsonder.
Het werk kan opgestuurd worden, ophalen is altijd beter en veiliger.
Goed
zit misschien wat aanslag op en moet schoongemaakt worden.
Moet iets strakker in de lijst gezet worden.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00