Emiel Lammers - Bolvaas met rozen - Verkocht

Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!

Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!Emiel Lammers - Bolvaas met rozen kopen? Bied vanaf 10!
  • Emiel Lammers (1914-1990)
Type kunstwerkSchilderij
DragerPaneel
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek, een vaas met rozen (stilleven).

Emile Lammers (Sint-Joost ten Node, 1914 - 1990 ) was een Belgische schilder. Leerling van Paul Mathieu. Hij had een voorkeur voor landschappen, stadszichten, havenzichten en marines. Lammers staat vermeld in de Belgische kunstboeken (BAS I). Hij schildert decoratieve composities, met een zeer losse, brede toets en in een somber koloriet. Zie ook dit werk dat door de kleurstelling wat somber oogt.

Afmetingen 40 x 30 x1,5 cm
Alleen kader, niet ingelijst. Wat beschadigingen waar een eerdere lijst heeft gezeten. Niet meer zichtbaar wanneer het werk opnieuw wordt ingelijst.

Foto's maken onderdeel uit van de beschrijving. Bekijk deze goed voor een eigen oordeel.

Wordt goed verpakt verzonden.
ConditieRedelijk
Wat beschadiging aan de zijkant waar eerder een lijst heeft gezeten. Niet meer zichtbaar na opnieuw inlijsten.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSint Odilienberg,  Nederland
Starttijd31-3-2024 om 13:21
Eindtijd21-4-2024 om 13:57
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken