Eric Claus - De Wachter - Verkocht

Eric Claus - De Wachter kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 425,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Eric Claus - De Wachter kopen? Bied vanaf 350!Eric Claus - De Wachter kopen? Bied vanaf 350!Eric Claus - De Wachter kopen? Bied vanaf 350!Eric Claus - De Wachter kopen? Bied vanaf 350!Eric Claus - De Wachter kopen? Bied vanaf 350!Eric Claus - De Wachter kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Eric Claus (1935)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen20.5 cm x 5.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Bekend werk van E. Claus.
In fraaie conditie, natuurstenen sokkel onbeschadigd.
Hoogte beeld 13 cm.
Afm. sokkel 7,5 x 5,6 x 7,6 cm.

Eric Claus (1935)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
5.5
20.5
7.5
Dit item is verkocht voor 425,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-05-2022 om 13:38
Eindtijd:16-05-2022 om 20:31
Biedingen (2)
JWWest
16 mei / 20:26
€ 370
Jry020
15 mei / 22:11
€ 350