Eric Claus - Europa en de stier - Verkocht

Eric Claus - Europa en de stier kopen? Bied vanaf 115!
Beeld / Object

Eric Claus - Europa en de stier kopen? Bied vanaf 115!Eric Claus - Europa en de stier kopen? Bied vanaf 115!Eric Claus - Europa en de stier kopen? Bied vanaf 115!
  • Eric Claus (1935)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1990
Techniek Brons
Stijl Modern
Afmetingen 5.5 x 10 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 311 gram
Gesigneerd Ongesigneerd
Prachtig beeldje van Europa en de stier. Eric Claus heeft dit onderwerp in verschillende beelden vorm gegeven.
Prachtig beeldje geen slijtage
Binnen Nederland € 8,45

Eric Claus (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  CarolienGiesen
Lid sinds 2019
4 verkochte items
Alle items (0)
10
5.5
5