Eric Hirdes - Abstracte compositie

Eric Hirdes - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!
Eric Hirdes - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!Eric Hirdes - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!Eric Hirdes - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!Eric Hirdes - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!Eric Hirdes - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!Eric Hirdes - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 250!
  • Eric Hirdes (1956)
Jaartal2012
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst43 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig olieverf op doek van Eric Hirdes.

Het werk is 40 x 40 cm groot, met lijst 43 x 43 cm.

Het schilderij is achterop gesigneerd en gedateerd.

Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Eric Hirdes (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  AffordableArtAuctions
58 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
43 cm
43 cm
40 cm
40 cm
Starttijd5-7-2023 om 13:49
Eindtijd18-7-2023 om 21:33
Openingsbod € 250
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland