Eric Hirdes - zeer groot acryl op doek - 2007 - Verkocht

Eric Hirdes - zeer groot acryl op doek - 2007 kopen? Bied vanaf 995!

Eric Hirdes - zeer groot acryl op doek - 2007 kopen? Bied vanaf 995!Eric Hirdes - zeer groot acryl op doek - 2007 kopen? Bied vanaf 995!Eric Hirdes - zeer groot acryl op doek - 2007 kopen? Bied vanaf 995!Eric Hirdes - zeer groot acryl op doek - 2007 kopen? Bied vanaf 995!Eric Hirdes - zeer groot acryl op doek - 2007 kopen? Bied vanaf 995!
  • Eric Hirdes (1956)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2007
Techniek Acryl
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 170 x 190 cm (h x b)
Incl. lijst 172 x 192 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer groot acryl op doek van Eric Hirdes. Jaar: 2007. Afmetingen werk: H170 x b190 cm. Het werk is op de achterzijde gesigneerd en gedateerd. Herkomst: Gallery Project 2.0, Den Haag. Op de laatste foto ziet u de kunstenaar die bezig is met dit werk.
De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, gemaild.

Hirdes werd geboren op 2 april 1956 te Voorburg. Na zijn opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag kreeg hij een beurs van CRM voor een jaar studie aan het Nationaal Hoger Instituut in Antwerpen. Na Antwerpen is hij teruggegaan naar Den Haag waar hij momenteel zijn atelier heeft in de Herderstraat.

Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Eric Hirdes (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  KiewitKunst
6458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (717)
192 cm
172 cm
190 cm
170 cm