Eric Toebosch - Angeli - Verkocht

Eric Toebosch - Angeli kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Eric Toebosch (1949)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Figuratief werk. Nummer 8 uit een oplage van 50. 20-kleurendruk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijk bij duurstede, Nederland

Eric Toebosch (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  W_b_d
Lid sinds 2021
4 verkochte items
47 cm
57 cm
27 cm
36 cm