Eric Toebosch - "Poort"

Eric Toebosch - "Poort" kopen? Bied vanaf 1!

Eric Toebosch - "Poort"

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Eric Toebosch - "Poort" kopen? Bied vanaf 1!Eric Toebosch - "Poort" kopen? Bied vanaf 1!Eric Toebosch - "Poort" kopen? Bied vanaf 1!Eric Toebosch - "Poort" kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Eric Toebosch (1949)
Jaartal1988
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 - 100
Ingelijst zeefdruk van de Poort van Eric Toebosch.

Eric Toebosch (1949)

Alle items van deze kunstenaar(6) Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
60 cm
80 cm
60 cm
80 cm

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-05-2020 om 16:27
Eindtijd:15-05-2020 om 20:00

Biedingen (5):

42ehl
15 mei / 13:38
€ 10
marietta919
15 mei / 13:38
€ 10
42ehl
15 mei / 13:25
€ 5
marietta919
14 mei / 10:56
€ 3
sannebaur
4 mei / 12:44
€ 1