Eric Toebosch - Zonder titel maar met lijst!

Eric Toebosch - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!
Eric Toebosch - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!Eric Toebosch - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!
  • Eric Toebosch (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 56 cm (h x b)
Lijst71 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageprint proof

Mooie werk van Toebosch met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Verzenden met koerier of zonder lijst per post.

Eric Toebosch (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
80 cm
71 cm
56 cm
44 cm
Starttijd:19-11-2022 om 12:51
Eindtijd:28-11-2022 om 20:51
Openingsbod € 50
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier