Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De ets "Papaver" heeft een formaat van 12 x 9 cm en is gedrukt op 310 grams Hahnemuhle German Etching papier. Deze ets is nummer 71 / 100. De ets is gedrukt als luxe-editie bij de monografie over Erik Andriesse; Fast forward. De ets is los ingelegd in de monografie. De conditie is als nieuw.
De ets en het boek kunnen opgestuurd worden.
Starttijd | 6-2-2014 om 16:08 |
Eindtijd | 20-2-2014 om 16:08 |