Erik Andriesse: Ets, Papaver

Erik Andriesse: Ets, Papaver kopen? Bied vanaf 150!

Erik Andriesse: Ets, Papaver

Verkoopprijs: € 150,00

Erik Andriesse: Ets, Papaver kopen? Bied vanaf 150!Erik Andriesse: Ets, Papaver kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  artdating

4 verkochte items
  • Erik Andriesse (1957-1993)
GesigneerdHandgesigneerd

De ets "Papaver" heeft een formaat van 12 x 9 cm en is gedrukt op 310 grams Hahnemuhle German Etching papier. Deze ets is nummer 71 / 100. De ets is gedrukt als luxe-editie bij de monografie over Erik Andriesse; Fast forward. De ets is los ingelegd in de monografie. De conditie is als nieuw.

De ets en het boek kunnen opgestuurd worden.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:06-02-2014 om 16:08
Eindtijd:20-02-2014 om 16:08