Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!
Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!Erik Mangelschots - Landschap met surrealistische elementen, olieverf op paneel (nette lijst, groot) kopen? Bied vanaf 175!
  • Erik Mangelschots (1963)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1980
DragerPaneel
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst91 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot, surrealistisch werk van de Belgische kunstenaar Erik Mangelschots.  Niet zozeer een surrealistisch landschap, want het landschap op zich is prima in orde maar wel bezaaid met surrealistische elementen (fata morgana, skeletten, schouw, stoomlocomotief, half ontlede ram).  Olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd (‘80) linksonder, in nette houten lijst.  In goede conditie.

Afmetingen: 91cm x 76cm (incl. lijst), 75cm x 59cm (paneel)

Wat krasjes hier en daar, het gros dicht langs de randen bij de lijst en de meest prominente in het hekwerk (zie foto’s).

Erik Mangelschots (1963)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Rosser
3651 verkochte items
Alle items van deze verkoper (209)
76 cm
91 cm
59 cm
75 cm