Erik Mangelschots - Onbekend

Erik Mangelschots - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!
Erik Mangelschots - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!Erik Mangelschots - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!Erik Mangelschots - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!Erik Mangelschots - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!Erik Mangelschots - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!Erik Mangelschots - Onbekend kopen? Bied vanaf 120!
  • Erik Mangelschots (1963)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mangelschots 1987
Familiestuk
Lichte krassen op de kader.

Schilderij zelf is in zeer goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heverlee, België