Erik van der Grijn - Olieverf op doek, Noli me tangere (Groot)

Erik van der Grijn - Olieverf op doek, Noli me tangere (Groot) kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 400,00

Erik van der Grijn - Olieverf op doek, Noli me tangere (Groot) kopen? Bied vanaf 400!Erik van der Grijn - Olieverf op doek, Noli me tangere (Groot) kopen? Bied vanaf 400!Erik van der Grijn - Olieverf op doek, Noli me tangere (Groot) kopen? Bied vanaf 400!Erik van der Grijn - Olieverf op doek, Noli me tangere (Groot) kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Erik van der Grijn (1941)
Jaartal1979
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQSA

Wat lichte slijtage langs de randen van het doek, in het beeld zitten enkele oppervlakkige krasjes in de verflaag.

Erik van der Grijn (1941)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36994 verkochte items
91 cm
91 cm

Dit item is verkocht voor 400,00

Starttijd:25-11-2019 om 12:09
Eindtijd:08-12-2019 om 20:33

Biedingen (1):

Quadricorn
29 nov. / 20:29
€ 400