Erika Visser - Portret van een dame

Erika Visser - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 100!
Erika Visser - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 100!Erika Visser - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 100!
  • Erika Visser (1919-2007)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1964
Techniek Houtskool
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Erika Visser1919-2007, volgde haar opleiding aan de Rijksacademie te Amsterdam. Ze woonde vanaf1944 in Utrecht. Aanvankelijk was ze getrouwd met de schilder Jan Boon. Uit dit huwelijk werd in 1943 een zoon geboren, Felix. In 1949 ontmoette ze de Utrechtse surrealist Johannes Moesman en ook wel Joop of Jopie. In 1965 trad zij in het huwelijk met Pieter Reinkingh. Zij overleed in 2007 in het Rosa Spierhuis in Laren.

Deze tekening is (ooit ) ingelijst geweest, aan de achterzijde langs de randen restant plakband. Heeft verder geen invloed op de tekening!!!
geen opmerkingen
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Erika Visser (1919-2007)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Margie
592 verkochte items
Alle items (16)
34 cm
45 cm