Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) - Verkocht

Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 100!

Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 100!Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 100!Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 100!Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 100!Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 100!Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 100!Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 100!Erna van Mondfrans - Commune de gudas (Frankrijk) kopen? Bied vanaf 100!
  • Erna van Mondfrans (1931-2019)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1997
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi helder olieverf schilderij op linnen. Het werk is ingelijst achter glas en in prima conditie.

Het werk is gemaakt in/ van het slechts 123 inwoners tellende dorpje “Commune de Gudas” Occitanie Frankrijk.  Haar favoriete streek waar ze  graag verbleef en tientallen landschappen schilderde.

Erna van Mondfrans werd 24 mei 1931 als Erna van Os geboren in Hilversum. Zij huwde met de graficus Hans van Mondfrans,
waarmee zij vanaf 1986 in Barsingerhorn woonde. Op 9 oktober 2019 overleed zij in Kolhorn. Zij volgde een opleiding aan de Gerrit Rietveld Academie in Amsterdam (afdeling illustratie en grafiek) en was na haar studie aanvankelijk actief als ontwerper van o.m. sieraden. Vanaf 1970 was zij werkzaam als kunstschilder en graficus. Als kunstschilder was zij autodidact. Erna van Mondfrans schilderde (olieverf), tekende, aquarelleerde en etste in figuratieve stijl. Aanvankelijk kleine schilderijtjes van insecten, katten en vogels. Vervolgens landschappen (veel heuvellandschappen in Frankrijk en Italië) en gebouwen (boerderijen, kerken, huizen).

Jacobs 1993, deel L-Z, p. 132
RKD-nr 56842
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 38,00
Naar Duitsland € 38,00
Europese Unie € 40,00

Erna van Mondfrans (1931-2019)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Suul020
Lid sinds 2022
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
51 cm
51 cm
33 cm
33 cm