Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 33 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter