5. Erna van Mondfrans

Erna van Mondfrans (1931-2019)

2 aangeboden items / 36 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Naamsvariant Mondfrans-van Os, Erna van

Geboorteplaats/datum Hilversum 1931-05-24 overleden op 2019-10-09 debuteerde in 1973

Plaats/periode van werkzaamheid Barsingerhorn (Niedorp) Opleiding Gerrit Rietveld Academie (Amsterdam)

illustratie en grafiek, als schilder autodidact

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Erna van Mondfrans - Weekend in Brentange kopen? Bied vanaf 35!

Erna van Mondfrans - Weekend in Brentange

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd31-01-2021 om 21:10

Jaartal1988
Afmetingen54 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erna van Mondfrans - weekend in Bretagne kopen? Bied vanaf 10!

Erna van Mondfrans - weekend in Bretagne

Geplaatst doorRenee

Eindtijd28-02-2021 om 14:16

Jaartal1988
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst