Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd

Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Erna van Mondfrans - Fraai verstild realistisch olieverf "Huis in de Provence Frankrijk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Erna van Mondfrans (1931-2019)
Jaartal2014
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Sfeervol realistisch olieverf op doek.  Geschilderd door de bekende Noord Hollandse (Kolhorn) schilder Erna van Mondfrans (1931-2019).  Haar stijl leunt erg tegen het Magisch Realisme aan. Hoe langer je naar het schilderij kijkt hoe meer het gaat leven.

Erna van Mondfrans (1931) woont en werkt in Kolhorn. Ze volgde de opleiding grafiek aan de kunstnijverheidsschool en leerde zichzelf schilderen. Ze doet veel inspiratie op in Frankrijk. We zien van haar pastels en schilderijen. Na een onderwerp gevonden te hebben in dat wat meestal een landschappelijke chaos is, zoekt ze de hoofdvorm en zet ze, indien nodig, deze werkelijkheid naar haar hand. Een tekening en kleurbeschrijving ontstaat en wordt later in eigen atelier omgezet tot zeefdruk of schilderij.

weinig zichtbare onregelmatigheden. Niet ingelijst.

Erna van Mondfrans (1931-2019)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2662 verkochte items
60 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:23-11-2019 om 14:10
Eindtijd:07-12-2019 om 21:50

Biedingen (1):

winkelb1
23 nov. / 16:06
€ 80