Espen Hagen - Indiaans - gesigneerde zeefdruk op papier - Verkocht

Espen Hagen - Indiaans - gesigneerde zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Espen Hagen - Indiaans - gesigneerde zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!Espen Hagen - Indiaans - gesigneerde zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!Espen Hagen - Indiaans - gesigneerde zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!Espen Hagen - Indiaans - gesigneerde zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!Espen Hagen - Indiaans - gesigneerde zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!Espen Hagen - Indiaans - gesigneerde zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 60!
  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
StijlOriëntaals
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage86/120

De opvallende en sprekende stijl van werken en de manier waarop Espen Hagen door de combinatie van verschillende technieken het “karakter” van zijn personages weet vast te leggen blijft niet onopgemerkt. Er volgen vele exposities, waaronder in Vancouver, Oslo, Monaco, Kroatië, Massachusetts, Keulen en in Trondheim. In Amsterdam alleen al in onder meer het Vondelpark, Galerie Donkersloot, Beurs van Berlage, Het Magazijn en Hotel Okura, maar ook in Den-Haag (Hotel Des Indes), Maastricht en Naarden (het Arsenaal).

Vanaf halverwege de 90-er jaren werkt Espen Hagen nauw samen met zijn vriend Herman Brood. Espen exposeert twee keer in Café Dante, waarvan één maal samen met Brood. In 1997 exposeren ze ook weer samen, dit keer in het Arsenaal van Jan des Bouvrie te Naarden. Door hun regelmatige gezamenlijk optreden en de vele doeken die zij samen produceerden wordt Espen Hagen vaak de protégé opvolger van Herman Brood genoemd. Espen Hagen was de “coming man” in de Nederlandse schilderskunst. Dankzij de veelvuldige exposities in zowel binnen- als buitenland en zijn regelmatige televisieoptredens was de ster van deze getalenteerde kunstenaar sterk rijzende. Op 10 april 2008 is Espen Greger Hagen overleden aan de gevolgen van een hartstilstand.

Binnen Nederland € 10,00

Espen Hagen (1964-2008)

Nederlands NederlandsNoors Noors Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  duif
Lid sinds 2018
1926 verkochte items
115 cm
60 cm

ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
Starttijd15-4-2020 om 15:19
Eindtijd28-6-2020 om 23:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken