Espen Hagen - Indian Bolivian II - Verkocht

Espen Hagen - Indian Bolivian II kopen? Bied vanaf 75!
Espen Hagen - Indian Bolivian II kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - Indian Bolivian II kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - Indian Bolivian II kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - Indian Bolivian II kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - Indian Bolivian II kopen? Bied vanaf 75!Espen Hagen - Indian Bolivian II kopen? Bied vanaf 75!
  • Espen Hagen (1964-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
Lijst63 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai indianenportret van Espen Greger Hagen, de Noorse kunstenaar die veel met Herman Brood heeft samengewerkt.

Mooi ingelijst met passe partout in houten lijst, totale formaat is 73 x 63 cm.

Genummerd en uiteraard met de hand gesigneerd.

Espen Hagen (1964-2008)

NederlandsNederlandsNoorsNoorsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  MBZ
FA. (19 )

236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
73 cm
63 cm
44 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2020 om 19:38
Eindtijd:06-09-2020 om 20:27
Benrend61
26 aug. / 20:08
€ 75