Espen Hagen - Schilderij Acrylverf op doek DE INDIAAN Handgesigneerd!! GROOT!! - Verkocht

Espen Hagen - Schilderij Acrylverf op doek DE INDIAAN Handgesigneerd!! GROOT!! kopen? Bied vanaf 425!

  • Espen Hagen (1964-2008)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig groot schilderij van Espen Hagen.
Afmeting schilderij  110 x 110 cm  in zeer goede staat.
Acrylverf op doek,gespannen op een houten spieraam.
Handgesigneerd  UNICA  exemplaar.