Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een mysterieuze en intrigerende ets uit 1976. De ets zit in een lijst die ouder oogt dan 1976.
Gesigneerd en gedateerd met potlood rechtsonder: R. Monsik? R. Monster?
Helaas hebben wij de naam van de kunstenaar niet met zekerheid kunnen achterhalen.
De ets komt uit een oplage van slechts 5.
Titel: ‘De keuze’. Staat met potlood geschreven midden-onder.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Ets.
Jaartal: 1976.
Oplage: 5. Dit is nr 1.
Afmetingen: Lijst, 36 x 65 cm.
Afbeelding, 20 x 54 cm.
Ingelijst: In een oude houten lijst met glasplaat.
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd met potlood rechtsonder.
Conditie: Het papier heeft vlekjes. De lijst heeft slijtplekken, m.n. in de rechterbovenhoek.
Zie ook de 7 foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.