Ets – De keuze – Gesigneerd – 1976 – Oplage 5 - Ingelijst - Verkocht

Ets – De keuze – Gesigneerd – 1976 – Oplage 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ets – De keuze – Gesigneerd – 1976 – Oplage 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ets – De keuze – Gesigneerd – 1976 – Oplage 5 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een mysterieuze en intrigerende ets uit 1976. De ets zit in een lijst die ouder oogt dan 1976.

Gesigneerd en gedateerd met potlood rechtsonder: R. Monsik? R. Monster?

Helaas hebben wij de naam van de kunstenaar niet met zekerheid kunnen achterhalen.

De ets komt uit een oplage van slechts 5.

Titel: ‘De keuze’. Staat met potlood geschreven midden-onder.

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Ets.

Jaartal: 1976.

Oplage: 5. Dit is nr 1.

Afmetingen: Lijst,  36 x 65 cm.

                         Afbeelding, 20 x 54 cm.

Ingelijst: In een oude houten lijst met glasplaat.

Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd met potlood rechtsonder.

Conditie: Het papier heeft vlekjes. De lijst heeft slijtplekken, m.n. in de rechterbovenhoek.

Zie ook de 7 foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)