Ets Nien van Citters Brouwersdam - Verkocht

Ets  Nien van Citters  Brouwersdam kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Ets  Nien van Citters  Brouwersdam kopen? Bied vanaf 1!Ets  Nien van Citters  Brouwersdam kopen? Bied vanaf 1!Ets  Nien van Citters  Brouwersdam kopen? Bied vanaf 1!Ets  Nien van Citters  Brouwersdam kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  dot64
FA. (4)

160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

=====================================

Goede Verzorgd ETSje

"BROUWERSDAM"

gesigneerd    Nien van Citters

met bijpassende lijst = 15 x 35 cm

in verzorgde staat

ZIE FOTO's

VERZENDKOSTEN =    3,45 euro of AFHALEN

Ongespecificeerd

Geplaatst door  dot64
FA. (4)

160 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:20-03-2015 om 17:14
Eindtijd:03-04-2015 om 18:14
Biedingen (2)
liezet
03 apr. / 17:55
€ 3
Wien22
03 apr. / 16:39
€ 1