Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Boek met Originele Grafiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Afmetingen | 25.5 x 16.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Fraaie ets door E. Lucq.
Uit 1905. Gesigneerd in druk. En voorzien van een schutblad met de titel van het werk.
Watermerk: NOTRE PAYS
Afbeelding is in goede staat, foto's maken onderdeel uit van de beschrijving.
Afmetingen afbeelding :
25,5 bij 16,5 cm.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Afbeelding zelf heeft weinig tot geen verkleuring. Op het kader zijn wel verkleuringen zichtbaar, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westerlee, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Westerlee, Nederland |
Starttijd | 17-6-2018 om 11:06 |
Eindtijd | 22-6-2018 om 19:54 |