Eugene Rensburg: Ets/Droge Naald. Cap Martin - Verkocht

Verkoopprijs: € 20,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (657)
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(31-31-1)

Zeer mooie ets/droge naald van de Haagse Kunstenaar Eugene Rensburg.

Titel: Cap Martin
Jaartal: onbekend
Afmetingen ets: 20cm x 28cm (blad: 28cm x 38cm)
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd, met potlood en in de druk
Ingelijst: Nee

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden wordenin een koker. (10 euro binnen NL). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:24-05-2012 om 14:11
Eindtijd:04-06-2012 om 14:11
loverendale
28 mei / 21:32
€ 20