Eugene Rensburg - Eugene Rensburg, Zwolle in de sneeuw, Ets - Verkocht

Eugene Rensburg, Zwolle in de sneeuw, Ets kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugene Rensburg, Zwolle in de sneeuw, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Zwolle in de sneeuw, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Zwolle in de sneeuw, Ets kopen? Bied vanaf 1!Eugene Rensburg, Zwolle in de sneeuw, Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Eugene Rensburg (1872-1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets door Eugene Rensburg

Voorstelling van centrum van Zwolle met kerk en markt in de sneeuw

Losbladig, beeldmaat 31x19, bladmaat 45x32

Gesigneerd in potlood r.o.

Getiteld in potlood l.o. 'Markt te Zwolle'

Authenticiteit volledig gegarandeerd