Eugene Terwindt - Stapeling

Eugene Terwindt - Stapeling kopen? Bied vanaf 75!

Eugene Terwindt - Stapeling

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Eugene Terwindt - Stapeling kopen? Bied vanaf 75!Eugene Terwindt - Stapeling kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Eugene Terwindt (1941)
Jaartal1971
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Zeefdruk Stapeling van Eugene Terwindt
Gesigneerd aan de achterkant, genummerd 93/100
Zeefdruk in prima staat, oud watervlekje alleen op annotatie achterzijde te zien, niet zichtbaar aan voorzijde.

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Oud watervlekje alleen op annotatie achterzijde te zien, niet zichtbaar aan voorzijde

Eugene Terwindt (1941)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
46.5 cm
61.5 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-12-2019 om 08:52
Eindtijd:23-02-2020 om 15:41

Biedingen (1):

sleeuwen
23 feb. / 06:03
€ 60