EVA Grote Zeefdruk (94x70cm) EEKHOORN Handgesigneerd - Verkocht

EVA  Grote Zeefdruk (94x70cm)   EEKHOORN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van EVA

Afmeting blad   94x70 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Ongespecificeerd

FA. (34)

1949 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:13-03-2016 om 15:47
Eindtijd:18-03-2016 om 15:47
Biedingen (5)
Counterrick
18 mrt. / 14:43
€ 10
herman1951
18 mrt. / 14:43
€ 9
herman1951
18 mrt. / 14:43
€ 7
Counterrick
18 mrt. / 14:43
€ 5
herman1951
18 mrt. / 11:05
€ 1