Evaristo Benitez - Jeux du mains, lithogravure - Verkocht

Evaristo Benitez - Jeux du mains, lithogravure kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 59,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Evaristo Benitez - Jeux du mains, lithogravure kopen? Bied vanaf 65!Evaristo Benitez - Jeux du mains, lithogravure kopen? Bied vanaf 65!Evaristo Benitez - Jeux du mains, lithogravure kopen? Bied vanaf 65!Evaristo Benitez - Jeux du mains, lithogravure kopen? Bied vanaf 65!Evaristo Benitez - Jeux du mains, lithogravure kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2881 verkochte items
Alle items van deze verkoper (239)
  • Evaristo Benitez (1957)
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

Mooie voorstelling van de Spaanse kunstenaar Evaristo Benitez.  Litho met reliëfdruk op dik geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (7/10), een H.C. exemplaar.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 76cm x 56cm

Meer informatie over specifiek zijn grafische werk is te vinden op:

http://www.evaristobenitez.com/Obra_grafica.html

Werk moet bij voorkeur worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als dat niet lukt, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper.

Evaristo Benitez (1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (159)

2881 verkochte items
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 59,80(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-03-2020 om 13:42
Eindtijd:13-04-2020 om 12:58
Tuketrompetter
13 apr. / 12:42
€ 52