Evert van Hemert - Bronzen beeld: ochtend rit

Evert van Hemert - Bronzen beeld: ochtend rit kopen? Bied vanaf 1450!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 1.667,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Evert van Hemert - Bronzen beeld: ochtend rit kopen? Bied vanaf 1450!Evert van Hemert - Bronzen beeld: ochtend rit kopen? Bied vanaf 1450!Evert van Hemert - Bronzen beeld: ochtend rit kopen? Bied vanaf 1450!Evert van Hemert - Bronzen beeld: ochtend rit kopen? Bied vanaf 1450!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Evert van Hemert (1952)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen22.5 cm x 10 cm x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig bronzen beeld op zwart stenen basement van Evert van Hemert. Titel: Ochtend rit. Het werk is gesigneerd.

Evert van Hemert (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
10
22.5
20

Dit item is verkocht voor 1.667,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-02-2020 om 11:11
Eindtijd:17-02-2020 om 19:08

Biedingen (1):

nvdsijs
17 feb. / 17:10
€ 1450