Ewa Nemoudry - Le Faux Jouez

Ewa Nemoudry - Le Faux Jouez kopen? Bied vanaf 48!
Ewa Nemoudry - Le Faux Jouez kopen? Bied vanaf 48!Ewa Nemoudry - Le Faux Jouez kopen? Bied vanaf 48!Ewa Nemoudry - Le Faux Jouez kopen? Bied vanaf 48!Ewa Nemoudry - Le Faux Jouez kopen? Bied vanaf 48!Ewa Nemoudry - Le Faux Jouez kopen? Bied vanaf 48!
  • Ewa Nemoudry (1957)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 41 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1/50
Nemoudry is geboren in 1957 in Poznan en volgde een opleiding tot graficus in Praag. Daarnaast volgde ze een modeopleiding in Parijs. Zij woont en werkt in Praag.
Nemoudry dateert haar werk (bijna) nooit. Werk is in ieder geval van voor 2006.

Onderstaand een 'profiel van Nemoudry' van een galerie in Praag.
"The oeuvre of painter, printmaker, as well as fashion and costume designer Ewa Nemoudry is well rooted in her studies at UMPRUM in Prague under the world-renowned scenographer Josef Svoboda. Her images, whether acrylics, watercolours, collages or lithographs, present figurative compositions displaying poetic scenes, outlined by distinctive, simplifying handwriting that resembles children's cut-outs. Ewa's vivid imagination celebrates everyday life in symbiosis with the world of dreams.
Ewa's exhibition history is very rich. Apart from the Czech Republic, she has displayed her works in Barcelona, Vienna, Geneva, Frankfurt, Kronach, Krakow, and Japan."
Werk is professioneel ingelijst, lijst is perfect, evenals passepartout. Naast de oplage aanduiding zit een vlekje. Waarschijnlijk goed te verwijderen. Werk kan in Nederland met pakketpost worden verzonden. Kosten € 20,-- Buiten Nederland Uitsluiten per koerier !
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dieren, Nederland

Ewa Nemoudry (1957)

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ijssel
4 verkochte items
Alle items (1)
52 cm
64 cm
29 cm
41 cm