Ewoud de Kat - Stilleven tafel met vissen en Fles

Ewoud de Kat - Stilleven tafel met vissen en Fles kopen? Bied vanaf 99!
Ewoud de Kat - Stilleven tafel met vissen en Fles kopen? Bied vanaf 99!Ewoud de Kat - Stilleven tafel met vissen en Fles kopen? Bied vanaf 99!
  • Ewoud de Kat (1904-1974)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Origineel werk van Ewoud de Kat voorstelling " Stilleven tafel met vissen en fles "
Ongesigneerd maar voorzien van artelierstempel Ewoud de Kat
Losbladig werk wat door de kunstenaar tijdens vervaardigen met punaises is vastgemaakt. Conditie is goed

Ewoud de Kat (1904-1974)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Rene78
Lid sinds 2018
1 verkochte items
Alle items (13)
56 cm
76 cm