Jiri Anderle (1936)
"Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 80 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 800