3. items
  5. Exclusief aanbod

Exclusief aanbod

U vindt hier een overzicht van het exclusieve aanbod op Kunstveiling. Op Kunstveiling vindt u items in vele prijscategorieën: vanaf 10 euro tot vele duizenden euro’s. In dit overzicht vindt u het aanbod met een openingsbod boven de 500 euro.

Antoni Miro - Acropolis kopen? Bied vanaf 690!
Antoni Miro (1947-2022) Spaans Acropolis
TechniekBrons
Afmetingen27.4 x 10.8 x 10.8 cm (h x b x d)
Gewicht4000 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 690
Wim Janssen - Sumo worstelaar kopen? Bied vanaf 1250!
Wim Janssen (1946) Nederlands Sumo worstelaar
Afmetingen134 x 184 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
18k rose gouden oorbellen met opaal en diamant 0.54 ct kopen? Bied vanaf 760!
18k rose gouden oorbellen met opaal en diamant 0.54 ct
TechniekGoud
Afmetingen1.2 x 1 cm (h x b)
Gewicht4.5 g
GesigneerdNederlands keur
€ 760
Constant - Guitarist kopen? Bied vanaf 600!
Constant (1920-2005) Nederlands Guitarist
TechniekLitho
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Dirk Filarski - Aquarel, Koedijk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Dirk Filarski (1885-1964) Nederlands Aquarel, Koedijk - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen56 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Herman Bieling - Olieverf op doek, Vissers bij vijver - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1000!
Herman Bieling (1887-1964) Nederlands Olieverf op doek, Vissers bij vijver - Ingelijst
Afmetingen46.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Anthonie Pieter Schotel - Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 750!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Olieverf op paneel, Havengezicht - Ingelijst
Afmetingen60 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 750
Evert Moll - Olieverf op doek, Bedrijvigheid in haven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Evert Moll (1878-1955) Nederlands Olieverf op doek, Bedrijvigheid in haven - Ingelijst
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Sophie Verger - COLUMN OF DOGS kopen? Bied vanaf 20000!
Sophie Verger (1953) Frans COLUMN OF DOGS
TechniekBrons
Afmetingen100 x 55 x 60 cm (h x b x d)
Gewicht85 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20.000
18k geel gouden ring met koraal en diamant 0.65 ct - rm 17.5 kopen? Bied vanaf 550!
18k geel gouden ring met koraal en diamant 0.65 ct - rm 17.5
TechniekGoud
Afmetingen1 x 0.8 cm (h x b)
Gewicht4.7 g
GesigneerdNederlands keur
€ 550
Catrin Rothe - Gele Bloem kopen? Bied vanaf 590!
Catrin Rothe (1965) Duits Gele Bloem
Afmetingen93 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 590
1 bieding
Corneille - Tapijt De pracht van de tropen kopen? Bied vanaf 2400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt De pracht van de tropen
TechniekTextiel
Afmetingen180 x 135 x 3 cm (h x b x d)
€ 2.400
Jean Yves Gosti - Le Point kopen? Bied vanaf 650!
Jean Yves Gosti (1960) Frans Le Point
TechniekBrons
Afmetingen30 x 15 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 650
Milton Greene - Marilyn Monroe "The Black Sitting" 1978 - handsigniert kopen? Bied vanaf 800!
Milton Greene (1922-1985) Amerikaans Marilyn Monroe "The Black Sitting" - ondertekend
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Philippe Halsman - "MARILYN" (3 Fotographien - Mappe) -Edition 250 - handsigniert - nummeriert kopen? Bied vanaf 2800!
Philippe Halsman (1906-1979) Amerikaans Lets Map "MARILYN" (3 foto's) - Oplage 250 - gesigneerd - genummerd
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 2.800
Joseph Beuys - 7000 Eichen Documenta 7 Kassel kopen? Bied vanaf 1000!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits 7000 Eichen Documenta 7 Kassel
Afmetingen28 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Anton Heyboer - de vier bruiden kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands de vier bruiden
Afmetingen96 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Gerrit de Vries - Vliegende Architect kopen? Bied vanaf 600!
Gerrit de Vries (1946) Nederlands Vliegende Architect
Afmetingen66 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Johannes Simon Scherft - Herfst Stukje kopen? Bied vanaf 1899!
Johannes Simon Scherft (1970) Nederlands Herfst Stukje
Afmetingen77 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 1.899
Klaas Gubbels - houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 695!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtsnede: huiskamerorkest (nieuwe lijst!)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Klaas Gubbels - zeefdruk: kan - 2004 (groot!) kopen? Bied vanaf 575!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk: kan - 2004 (groot!)
Afmetingen60.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 575
Corneille - ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994 kopen? Bied vanaf 1195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994
TechniekLitho
Afmetingen116 x 152 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.195
Herman Brood - Zeefdruk: Horen, zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 799!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Horen, zien en zwijgen
Afmetingen88 x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 799
1 bieding
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Fatboy kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: Fatboy
Afmetingen97.5 x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Jeff Koons - Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012 kopen? Bied vanaf 599!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012
TechniekC-Print
Afmetingen37.5 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Margriet Smulders - C-Print op dibond: gladiatoren - 2001 kopen? Bied vanaf 995!
Margriet Smulders (1955) Nederlands C-Print op dibond: gladiatoren - 2001
TechniekC-Print
Afmetingen61 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 995
Leon Adriaans - olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter) kopen? Bied vanaf 1750!
Leon Adriaans (1944-2004) Nederlands olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter)
Afmetingen67.5 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.750
Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 799!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst)
Afmetingen84 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799